آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌ها

Featured author image: بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای ایران !

ارزفارم

ارزفارم با خدمات نوین

آنچه در این مقاله از ارزفارم میخوانیم ، بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای ایران ! همانطور که می دانید برای دسترسی به تجارت و بستر رمز ارزها نیازمند کیف پولهای معتبر می باشیم ، با توجه به این که کشور در وضعیت تحریم قرار دارد امکان استفاده از تمام کیف پولها برای ایرانیان دچار محدودیت می باشد ، اما با این وجود هنوز هم امکان دسترسی به برخی کیف پولهای معتبر وجود دلرد . با ارزفارم همراه باشید تا در ادامه مقاله به معرفی بهترین کیف پولهای رمز ارز برای ایرانیان بپردازیم . The best digital currency wallet for Iran! بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای ایران بهترین کیف پولهای موجود ارزهای دیجیتال برای ایرانیان شامل مواردی است که در ادامه از آنها نام میبریم
  • متا مسک
  • تراست ولت  (trust wallet)
  • ترزور  (Metamask)
  • سیف پال  ( Safepal )
  • لجر  (Ledger Nano S)
  • الکترام  (elctrum)
  • کول والت (CoolWallet S)
اما در میان موارد نامبرده باید گفت باتوجه به خدمات ، امکانات و دیگر مزایای موجود و محبوبیت زیاد بین کاربران کیف پول های متا مسک و تراست والت دارای بیشترین تعداد نصب هستند .

با ارزفارم در تماس باشید

۰۲۱۴۱۰۹۷۷۷۷

مزایای کیف پول ارز دیجیتال متامسک و تراست والت مزایای کیف پول ارز دیجیتال متامسک و تراست والت دلیل محبوبیت این دو کیف پول راحتی کار با انها از سوی کاربران می باشد به این معنی امکان نصب بروی سه پلتفرم سیستم عامل موبایل ، سیستم عامل کامپیوتر و هم چنین امکان دستزسی از بستر وب می باشد. امنیت مورد مهم دیگری است که در انتخاب هر کیف پولی بسیار حائز اهمیت است . در طول مدت حضور این دو کیف پول در بازار ارزهای دیجیتال میتوان گفت که از لحاظ امنیت و عدم دسترسی افراد غیر مجاز این دو کیف پول به خوبی عمل نموده اند . نکات مهمی که در انتخاب کیف پول ارز دیجیتال نکات مهمی که در انتخاب کیف پول ارز دیجیتال همانطور که در این مقاله اشاره نمودیم کیف پولها انواع مختلفی دارند اما به جز دو مورد سهولت کار با آنها و هم چنین امنیت و ضد هک بودن مورد دیگری وجود دارد که باید به ان توجه نمود و آن نحوه ی استفاده از رمز ارزهاست . در مقالات دیگری از مجله ارزفارم اشاره نمودیم که کیف چولها دارای انواع دیگری می باشند که برای مقاصد مختلفی مورد استفاده قرار میگیرند و همینطور از انواع کیف پولهای گرم و سرد ، انلاین و افلاین نام بردیم ، اما در ادامهبه تشریح نحوه ی استفاده مناسب از انها می پردازیم . به طور معمول نحوه ی استفاده از رمز ارزها برای افراد متفاوت است بعضی از افراد دارای تراکنش های روزانه می باشد که به این منظور بهتر است از کیف پولهای انلاین و گرم استفاده کنند . بعضی دیگر با حداقل سرمایه شروع نموده اند و قصد سرمایه گذاری دارند که دارای تراکنش های کمتری هستند ، این افراد نیز میتوانند از کیف پولهای تحت وب استفاده نمایند . مزایای کیف پول ارز دیجیتال متامسک و تراست والت اما برخی افراد برای سرمایه گذاری های کلان  و یا استیکینگ ارز دیجیتال در این بازار اقدام به خرید رمز ارز نموده اند که در این صورت توصیه اکید ما استفاده از کیف پول های سخت افزاری و افلاین می باشد ، این کیف پولها برای انجام هر تراکنش به اینترنت متصل شده و باید کد تایید 24 رقمی توسط دارنده رمز ارزها وارد شود تا تراکنش به تایید برسد پس از انجام تراکنش های لازم اتصال این کیف پول سخت افزاری با اینترنت قطع خواهد شد و برای هر انجام هر تراکنش دیگری نیاز است که مجددا به اینترنت متصل شود .

با ارزفارم در تماس باشید

۰۲۱۴۱۰۹۷۷۷۷

کیف پول سخت افزاری یکی از بهترین انواع کیف پولها می باشد که از هر گونه دسنرسی افراد غیر مجاز به رمز ارزها جلوگیری می نماید . بسیاری بر این باورند که رمز ارزها درون این کیف پولها قرار میگیرند اما باید خیر اینطور نیست ، تمامی رمز ازهای در حساب کاربری کیف پول مربوطه قرار میگیرند اما برای این هر تراکنش به تایید نهایی برسد باید از طریق اتصال و وارد کردن رمز 24عددی از طریق این کیف پول سخت افزاری ، انجام شود . نتیجه گیری در نظر داشته باشید برای خرید کیف پول موارد مهمی مانند سرد و گرم بودن ، نوع پلتفرم و یا بستری که درآن قابل استفاده است در نظر گرفته شود ، به طور کلی ما در این مقاله سعی بر معرفی بهترین کیف پولهای رمز ارز موجود در ایران داشتیم اما این نکته حائز اهمیت است که برای تمامی کیف پولها مزایا و معایبی وجود دارد که باید نسبت به آگاهی از آنها مسر بود ، در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات بیشتر دارید میتوانید با مجموعه ارزفارم در تماس باشید .

با ارزفارم در تماس باشید

۰۲۱۴۱۰۹۷۷۷۷